خريد و فروش آپارتمان در ميرداماد
بهترين سايت خريد و فروش ملك و آپارتمان در مركز شهر

ورق هاي فولادي يكي توليدها داراي اهميت و پر كاربرد در صنعت هاي بخصوص در صنعت ساختمان مي‌باشند . روش هاي ساخت متاع هاي فولادي به دو نوع كلي نورد سرد و نورد گرم تقسيم مي گردند . ورق و پليتي كه از روند نورد گرم شمش فولادي به دست ميايد , ورق سياه ( Hot Rolled Sheet ) ناميده مي شود .
ورق سياه نتايج از نورد گرم از كيفيت زير تري نسبت به ورق نتيجه ها از نورد سرد برخوردار‌است . از‌آن‌جا‌كه در عمليات نورد گرم , شمش فولادي زير مرتبه حرارت مضاعف بالا ( حدود 1280 جايگاه سانتيگراد ) قرار مي‌گيرد , منجر كدر و مات شدن كالا آخرين مي‌شود و به همين جهت ورق سياه ناميده مي شود .

https://www.asroon.ir/products/detail/Default.aspx?title=%D9%88%D8%B1%D9%82-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D9%87&id=120

اشكال ورق سياه :

تفاوت ورق سياه و ورق روغني | تجارت فلز
ورق سياه بر حسب دسته كاربرد به دو جور ورق سياه صنعتي و ورق سياه معمولي تقسيم مي شود . ورق سياه با استانداردهاي متفاوت از نمره ST33 تا ST52 ايجاد مي شود . ST مخفف Steel به معناي فولاد و عدد پس از ST نمايانگر ميزان تنش آخرين ( رنج ورق ) بر حسب ( كيلوگرم بر سانتي متر مربع ) است .

نرمي و رنج ورق به ميزان كربن به فعاليت رفته در آلياژ آن مربوط است . هرچه ميزان كربن بيشتر باشد , ورق دشوار خيس مي شود .


ورق سياه معمولي :

ورق سياه | سامانه ي آهن ۲۰ بزرگترين مرجع درج آگهي آهن آلات و ساير ...
اسم تجاري اين ورق استاندارد ST37 است كه پركاربردترين مدل ورق سياه است و در صنعت هاي سبك و بويژه در صنعت ساختمان مضاعف استعمال مي شود .

https://www.asroon.ir/products/detail/Default.aspx?title=%D9%BE%DB%8C%DA%86-&id=134


ورق سياه صنعتي :
اين ورق به اسم هاي تجاري استاندارد ST52 و A516 - GR60 , 70 و A285 - GR C و A283 - GR C در بازار جان دار هست و به دليل رنج بالاي ورق در صنعت هاي سنگين وزن كاربرد دارااست .


فرم ها و بعدها ورق سياه :
ورق سياه به دو صورت فابريك و رول فرم فراهم و ارائه به بازار مي شود كه در تحت هر يك شرح داده مي شود . ورق سياه از ضخامت 1 . 5 تا 100 ميليمتر ساخت مي شود , البته ضخامت سايزهاي متداول ورق سياه 8 تا 15 ميليمتر است .

https://www.asroon.ir/products/detail/print.aspx?id=109
ورق سياه فابريك :
اين مدل ورق در سوله در بعد ها گوناگون برش خورده و بسته بندي مي شود . از خصوصيت هاي ورق فابريك مي شود به ظريف بودن بعد ها , صاف بودن بي نقص كناره هاي ورق , عدم موج و عدم شكستگي در تراز ورق و . . . اشاره نمود . به دليل همين مزايا ارزش ورق فابريك از ورق رولي بيشتر است و معمولاً براي شغل هاي كليدي كه توجه و نازكي پليت به عمل رفته اهميت داراست , به كارگيري مي شود .

ورق فابريك استاندارد در ضخامت و بعد ها متفاوتي كه مدنظر است توصيه داده و ايجاد مي شود . ولي بعد ها معمولي آن به شرح تحت مي‌باشد .

2000 mm ×1000

2500 mm ×1250

6000 mm ×1000

6000 mm ×1500

6000 mm ×2000

12000 mm ×2000


ورق سياه صاف

 

​ورق سياه رول فرم :

Buy Grade JIS G3141-SPCC-SD Galvanized Steel Coil Price,Size ...
ورق هاي با ضخامت كمتر از 15 ميليمتر به صورت كلاف يا اين كه رول هم به بازار عرضه مي شود , البته ورق با ضخامت بيشتراز 15 ميليمتر قابليت و امكان رول پيچ شدن را ندارد . اين ورق ها در ضخامت و پهنا هاي متعدد ايجاد مي‌شوند , ولي در حين برش نمي‌خورند و بسته به نياز مصرف كننده به ارتفاع حتمي بريده مي شود .

ورق سياه رولي نسبت به جور فابريك از حيث اقتصادي مقرون به صرفه خيس است . اين ورق ها كه به اسم كويلي هم شناخته مي گردند را مي توان در پهنا هم به ميزان دلخواه مجدداً برش اعطا كرد . پهنا رول هاي جان دار در بازار 100 , 125 , 150 و 200 سانتي متر ميباشد .

https://www.asroon.ir/products/detail/print.aspx?id=128


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۴۴:۲۶ ] [ نيلوفر احمدي ] [ نظرات (0) ]

به كار گيري مي توان به تيتر : ترمو پلاستيك ( پلاستيك گرما قابل انعطاف )

اسم هاي ديگر : ماكرولون ( Macrolon ) , لكسان ( Lexan ) , مرلون ( Merlon )
مونومر : بيس فنل آ ( Bisphenol A )
حلال : دي متيل فرماميدDMF ) Dimethylformamide ) , دي اكسان , پيريدين , كرزول
دانسيته : ۱٫۲۰ تا ۱٫۲۲ g/cm^3
دماي ذوب ( Tm ) : برابر ۲۲۰ تا ۲۳۰ مرتبه سانتي گراد
دماي انتقال شيشه اي ( Tg ) : برابر ۱۵۰ جايگاه سانتي گراد
حالت قطبي و غيرقطبي بودن : قطبي
خصوصيت هاي اشتعال ( روش شناسايي سهل ) :
در شعله مي سوزد و بعداز حذف شعله به آهستگي خاموش مي شود
شعله زردرنگ – نارنجي رنگ دارااست
دود سياه همراه با ذرات كربن داراست
در شعله چكه مي نمايد . ( با قطرات درشت )
حباب هاي كوچك توليد شده و به آساني فن , حرفه مي شود
بوي سوختن آن مثل بوي فنل است
مزايا : ايستادگي ضربه اي بالا , شفافيت خوب , ايستادگي حرارتي از ۱۱۰ تا ۱۳۰ رتبه سانتي گراد , اين پليمر آب جذب نمي‌كند , مقاومت ابعادي عالي , تداوم بالا , خويش خاموشي و اشتعال ناپذيري , پايداري عالي در قبال گونه هاي چسب ها
معايب : عدم ايستادگي در قبال آمونياك , جراحت پذيري در قبال قليا ها , آمين ها , كتون ها , استرها
خاصيت : پايداري در قبال اسيدهاي رقيق , بنزين , روغن و چربي ها , اين پليمر ايستادگي لك شدن متعددي داشته و رنگ چاي , قهوه , نوشيدني ها , جوهر , صابون و ماده شوينده را به خويش نمي گيرد
كاربردها : به دليل ايستادگي شيميايي عالي به صورت وسيعي در صنعت هاي شيميايي به كارگيري مي شود , ساخت نخ , صنعت هاي اتومبيل سازي , لامپ هاي ماشين , انبار باتري , اثاثيه برقي نظير دوشاخه و سرپيچ , اسباب خانگي , بطري هاي شير و غذاي اطفال , عدسي ها و عينك هاي طبابت و ايمني و آفتابي , ديسك هاي فشرده , شيشه ها و محيط هاي ضد گلوله

مزيت بهترين ورق پلي كربنات سال 99 | قيمت روز - طلق البرز
كد رزين و بازيافت ( Recycle Code ) :
پلي كربنات
چگونگي ايجاد و تاريخچه پلي كربنات :
ايجاد پلي كربنات


مثال اي از گرانول پلي كربنات PC :

ويژگي ويژه پلي كربنات :
پلي كربنات
ويژگي مخصوص پلي كربنات :
شفافيت مضاعف بالا براي ايجاد اشكال لوح فشرده ( DVD , CD ) , لنز دوربين , لنز عينك , عدسي , شيشه و امثال اين ها است .
پلي كربنات

https://www.asroon.ir/products/detail/تيرچه-بتني/117/view/
صورت دهي به پلي كربنات :
اين ماده را مي توان با خودرو هاي تزريق و اكسترود صورت دهي كرد و همينطور در صورت نياز از غلتك كاري داغ براي تبديل به ورق بهره برد . اين مواد از مواد PE , PP , PS , PET تقريبا گران خيس است البته خصوصيات ويژه پلي كربنات منجر به كار گيري از آن در طيف وسيعي از توليدات متفاوت شده‌است .

مثلا شفافيت بالا , سبك بودن و بضاعت تحمل ضربات تا ۲۰ برابر شيشه ; پلي كربنات را به آيتم اي مطلوب براي جايگزيني شيشه در ساختمان ها تبديل نموده است . همينطور در سقف پاركينگ ها و گلخانه ها به كارگيري از اين پليمر اشاعه متعددي دارااست . مي توان با افزودن افزودني ها , الياف و رنگ دانه هاي متنوع از پلي كربنات خاصيت هاي ما يحتاج مثل پايداري به ضربه يا اين كه ايستادگي به اشعه ماوراي بنفش UV و … را در رنگ هاي متعدد به صورت تيره و روشن بدست آورد .

مثال هايي از موردها به كارگيري از پلي كربنات PC :

طلق لامپ جلو و عقب ماشين

نگهدارنده و قاب گوشي موبايل و وسايل الكترونيكي

پلي كربنات
شيشه و تيغه هاي ضد گلوله

پلي كربنات
گونه هاي لنز و عينك

و از همگي مهمتر مي شود به كاربرد پلي كربنات در صنعت ساختمان و اتوبار و استاديوم ها و پوشش استخر و گلخانه و… مي توان اسم پيروزي كه در مقاله ها ديگر كاملا به آن اشاره شده‌است .

https://www.asroon.ir/news/detail/آسرون--صفر-تا-صد-محصولات-فولادي-در-قم/1047/view/ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۲۸:۱۳ ] [ نيلوفر احمدي ] [ نظرات (0) ]

كاربردهاي رابيتس و اشكال آن
تقسيم بندي گونه هاي رابيتس

رابيتس در صنعت عموما به دو جور كلي قسمت بندي مي شود . در يك اسم گذاري رابيتس ها براساس تعداد ستون شناخته مي‌شوند به‌اين صورت كه يك برگ اين متاع از تعداد مشخصي ستون تشكيل شده و برهمين اساس هم اسم گذاري مي شود . در اسم گذاري ديگري هر برگ رابيتس بسته به ضخامت ورق كه براي ساخت آن استعمال مي شود وزن اختصاصي به خويش را دارااست .

نمايندگي رابيتس مسعود اصل | 02155511555 - istgah.com - آهن آلات

براساس تعداد ستون رابيتس ها به سه مدل 9 و 11 و 13 ستون جدا سازي ميگردند . رابيتس هاي دارنده 9 ستون سبك وزن 650 گرم , 9 ستون نصفه سنگين 780 گرم و 9 ستون سنگين وزن دارنده وزن 870 گرم هست . رابيتس 11 ستون سبك دارنده وزن 830 گرم , 11 ستون نصفه سنگين وزن به وزن 860 گرم و رابيتس 13 ستون سبك دارنده وزن 860 گرم است . قابل ذكر است كه دسته سنگين وزن رابيتس به معناي خوبتر بودن اين مال نبوده و بايستي با دقت به محل مورد به كارگيري قرار بگيرند . براي استعمال در سقف كاذب از مدل سبك رابيتس به كارگيري مي شود . در امر گچ كاري سقف و نماي ساختمان خوب تر است از جور 13 ستوني سنگين وزن به كار گيري گردد . تعداد ستون هاي مختلف رابيتس به دليل كاربردهاي متعدد آن بوده و در ارزش رابيتس تاثيرگذار نخواهد بود . ارزش رابيتس رابطه مستقيمي با وزن و ضخامت آن داشته و تعداد ستون ها در گزينش ارزش دخيل نمي‌باشد .

كاربردهاي رابيتس

https://www.asroon.ir/archive-table/

از بخش اعظم كاربردهاي رابيتس مي شود به به كار گيري در سقف هاي كاذب , پوشاندن تيرآهن و آرماتور و بتن سيماني , ترميم ترك هاي ساختماني و چينش و ساخت اشكال حجم هاي سيماني اشاره كرد . نكته داراي اهميت در استعمال از اين كالا اين است كه در صورتي فلزي باشد مي بايست حتما از جاذبه عرضي و پرس ورق هاي گالوانيزه گرم به كار گيري گردد تا درمقابل رطوبت پايداري كافي داشته باشد .

ضخامت رابيتس به طور معمول في مابين 0 . 4 تا 0 . 6 ميلي متر است و برگ هاي آن براساس وزن , تعداد چشمه ها و ستون ها در بسته هاي 10 يا اين كه 20 تايي قرار مي‌گيرد .

رابيتس، قيمت رابيتس، قيمت رابيتس سنگين، قيمت رابيتس سبك، قيمت ...

مزايا و معايب به كار گيري از رابيتس

سرعت مطلوب اجرا
دردسترس بودن مصالح
طرح پذيري بالا
نيروي كارشناس بسيار
وزن نسبتا بسيار
مصرف گچ بالا
سرعت اجراي تحت
محدوديت آب و هوا در اجراي لايه گچ

براي اطلاع آنلاين از بها رابيتس راست گو و خريد رابيتس ميتوانيد بدون زمان و مكان با آسرون تماس حاصل نماييد .
كارگاه كشور‌ايران رابيتس ( iranrabits ) اولي سوله سازنده رابيتس در كشور ايران محسوب مي شود . اين كارگاه در سازمان ثبت اوراق و املاك با شماره 252734 به ثبت رسيده است . كارگاه جمهوري اسلامي ايران رابيتس كار خويش را در موضوع ايجاد كيفي اشكال رابيتس آغاز كرده است . نشاني سوله كشور ايران رابيتس بنا شده در جاده خاوران استان تهران واقع شده است . اين كارگاه در سال 1395 با احداث نمايندگي به عنوان كالاي ساختماني عظيمي مبادرت به فروش و پخش رابيتس در اوزان متفاوت كرده است .


ارزش توليدات توليدي كارگاه كشور‌ايران رابيتس
رابيتس سوله كشور ايران رابيتس از نظر كيفي دارنده شايسته ترين كيفيت در تراز ميهن مي‌باشد . واحد توليدي كشور‌ايران رابيتس تمامي توليدات توليدي خويش را در سراسر مرز و بوم تنها با اسم منحصر به فرد و تجاري كشور ايران رابيتس درستگو عرضه مينمايد . توليدات

توليدي اين سوله عبارتند از :
1 - رابيتس 9 ستون كشور‌ايران رابيتس در گونه هاي دو چشمه و سه چشمه

2 - رابيتس 11 ستون در گونه هاي دو چشمه و سه چشمه

3 - رابيتس 13 ستون در گونه هاي دو چشمه و سه چشمه

4 - سيم گالوانيزه فابريك جمهوري اسلامي ايران رابيتس با

https://www.asroon.ir/products/detail/پلي-كربنات-/123/view/

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۱۱:۵۲:۴۴ ] [ نيلوفر احمدي ] [ نظرات (0) ]

فارغ از اينها , پشم شيشه بيش تر از ۴۰ سال است كه به كشور ايران نيز وارداتي و مردمان از آن تحت عنوان عايق گرما و يا اين كه صوت به كار گيري مي نمايند . اشكال آن در قالب هاي متعدد لوله اي , فله اي , پتويي و لحافي در سرزمين ايجاد مي شود . با اعتنا به اين كه حوزه كاركردي پشم شيشه به دو حوزه عايق صوتي و حرارتي قسمت بندي مي شود مي بايست اظهار‌كرد پشم شيشه هاي توليدي در وضعيت همگاني توان تحمل دمايي في مابين منفي 195 تا مثبت ۲۳۰ جايگاه سانتيگراد را دارا هستند . ( فويلهاي آلومينيومي تا ۱۲۰ سكو سانتيگراد را تحمل مي نمايند ) البته براي كاربردهاي ويژه تا ۴۵۰ مرتبه سانتيگراد نيز مي شود دما را بالا پيروزي . همينطور پشم شيشه با جذب انرژي صوتي , سد مقاومي عليه آلودگي هاي صوتي به حساب آورده مي شود .


https://www.asroon.ir/suppliers/detail/جهان-پروفيل-پارس/33/view/


موردها استعمال از پشم شيشه حوزه هاي گوناگوني را مشتمل بر مي شود البته به تفكيك مي توان عايق كاري خطوط لوله گرم , تانكرها و مخازن , ديگ هاي بخار , سيستم هاي سرمايش و گرمايش , به صورت مايع در عايق كاري هاي با حجم بالا همچون ديوار حفره , كاشي هاي سقف , ديوار پرده , مجراي لوله كشي , ساندويچ پانل ها و ساخت مخازن اسم پيروزي .

 عايق پشم شيشه - نوردكاران فولادغرب

گونه هاي پشم شيشه
فويل آلومينيومي , بافت سياه شيشه اي و الياف پارچه اي شيشه اي سه گونه از اشكال پشم شيشه است كه در بازار موجود است . از طرفي امروزه با استعمال از فناوري نانو گونه هاي متمايز از پشم شيشه با تلاش هاي متعدد وارد بازار شده‌است ;

- پشم شيشه پلاست معمولي براي استعمال در سقف كارخانه هاي فلزي و يا اين كه في مابين ديوارهاي جداكننده

- پشم شيشه پلاست آنتي باكتريال با خواص ضد ميكروب و قارچ زدگي

- پشم شيشه پلاست آنتي فاير ( Anti - Fire ) با خواص ضد بر افروخته شدن

- پشم شيشه پلاست آنتي استاتيك با خواص ضد توشه الكتريكي برا شستشوي راحت

 
https://www.asroon.ir/news/detail/تفاوت-شمش--بيلت--بلوم-و-اسلب/1044/view/

 

گذشته از خريد بايستي بدانيد!
وقتي كه ميخواهيم پشم شيشه بخريم بايستي به جور روكش , كيفيت , ضخامت , دانسيته ( تراكم ) آن در هر مترمكعب اعتنا كنيم . خوب تر است پشم شيشه اي را گزينش كنيم كه لفاف و روكشي خير و خوبي دارااست . هرچه ارتفاع الياف بيشتر باشد و ضخامتش كمتر , يعني پشم شيشه انعطاف پذيري بيشتري دارااست . حواستان باشد كه استاندارد ضخامت الياف پشم شيشه ميان ۲ . ۳ تا ۴ . ۶ ميكرون ( ۰ . ۰۰۲ تا ۰ . ۰۰۴ ميليمتر ) است . هرچه ضخامت بيشتر شود , مواد وحشيانه خيس و آسيب پذير خيس ميشوند و بعد از بازه زماني مقداري الياف خرد شده , حفره هاي دربين الياف تخريب و ضخامت عايق پشم شيشه كم خواهد شد و در غايت تنها يك مشت پشم است فارغ از خواص عايقي!

پشم شيشه و خصوصيات اين عايق - ساختمانچي
بايستي اعتنا كرد كه پشم شيشه , رطوبت جانور در محيط را جذب مي نمايد و از مقاومتش در قبال حرارت كم مي شود . علاوه بر اين , در كنار رطوبت , اسيدي ساخت مي شود كه به موجب ساخت قارچ و باكتري مي شود . براي همين هنگامي در فضاي گشوده اين ماده را استعمال مي‌كنيم حتماً از پوشش هاي ضد رطوبت و فويل هاي آلومينيومي مصرف شود .

 

ضرر و زيان نيز دارد؟
اين‌كه مضرات پشم شيشه چه مي‌باشد و آيا استعمال از پشم شيشه براي پوشاك , فعاليت صحت است يا اين كه خير , سوال مهمي است كه بزرگان عالم روي آن پژوهش ها گوناگون انجام داده‌ اند . انجمن تن درستي كانادا ( Health Canada ) , تاكسي در بين المللي پژوهش ها بر روي سرطان ( International Agency for Research on Cancer ) و اداره ملي سم شناسي ايالات متحده ( National Toxicology Program ) با انجام آزمايشات متعدد گفته اند درصورتي كه كه پشم شيشه در يكسري آزمايشات و آزمايش هاي معين , پيروز كار نمايد , هيچ خطري براي سيستم تنفسي نخواهد داشت البته در هر حال , خوبتر است كه كارگران و عايق كاران , هنگام فعاليت با پشم

 

https://www.asroon.ir/products/detail/print.aspx?id=112


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۰۳:۱۶:۲۲ ] [ نيلوفر احمدي ] [ نظرات (0) ]

اطلاع از ارزش ميلگرد سيادن پيشين از خريد ميلگرد از اين كارگاه يكي‌از حتمي ترين عمل هاست . هر فردي كه قصد خريد ميلگرد از اين كارگاه را دارااست بايد از ارزش ميلگرد اين كارگاه و جزئيات آن باخبر شود . مجتمع فولاد سيادن ابهر در سال 1385 و در حوالي جاده تاكستان تاسيس شد . مجتمع ساخت ميلگرد سيادن ابهر ذيل حيث آقاي بهروز قناتي فعاليت دارد و گنجايش اسمي ايجاد آن 288 هزار بدن در سال است . ميلگرد هاي توليدي مجتمع فولاد ابهر در قطر هاي 8 تا 32 ميلي متر از جمله طرح هاي بسط مجتمع فولاد ابهر ميباشد .

قبلي از خريد ميلگرد خوبتر است ابتدا اطلاعاتي در زمينه ي ميلگرد در اختيار شما قرار بدهيم تا خريد خويش را متناسب با كاربرد و به شايسته ترين صورت انجام دهيد . ميلگرد به بنا هاي فولادي گفته مي شود كه در بنا هاي بتني موجب ارتقا ايستادگي كششي مي شود . ميلگرد ها كلاً به دو مدل بي آلايش و آجدار تقسيم ميگردند . ميلگرد هاي بي آلايش كه با اسم A1 شناخته مي شود و فاقد آج است و در گونه ميلگرد هاي قابل انعطاف قراردارد . اين ميلگرد براي آهنگري و جوشكاري فراوان مطلوب است . همينطور ميلگرد هاي آجداري كه با اسم هاي A2 و A3 و A4 هستند دارنده برآمدگي در مرحله هستند . هر مورد از ميلگرد هاي ذكر شده دارنده مصارف متنوعي است .

ميلگرد آجدار 12 سيادن ابهر گريد A2 -

بها ميلگرد سيادن با دقت به قطر هاي ميلگرد هاي توليدي گوناگون است . استاندارد هاي 2A و A3 از استاندارد هايي ميباشند كه‌اين كارگاه از آن پيروي مي نمايد . كارگاه توليدي فولاد سيادن در شهر ابهر در سال 1390 تحت عنوان يكي‌از فعاليت آفرينان برتر در استان زنجان شناخته شد . اين واحد همينطور تحت عنوان واحد مثال صنعت و معدن در سال 1391 هم شناخته شد و برنده به دريافت نشان خوب مدير شويد .

ميلگرد سيادن ابهر از جمله محصول ها با كيفيتي است كه توانسته است قسمتي از بورس متاع را به خويش اختصاص دهد . با اعتنا به بها و كيفيت بالاي ميلگرد سيادن ابهر , اين سوله توانسته است جزو بورس متاع را به خويش اختصاص دهد . همينطور با اعتنا به ارزش و كيفيت بالاي توليد ها , اين سوله مقام خير در بازار داخلي كشور‌ايران به دست آورد . بها ميلگرد ابهر در مقايسه با ديگر رقبا مطلوب خيس است به همين بهانه تقاضاي مصرفي بالايي هم در مرحله بازار داراست .

فولاد سيادن ابهر , انواع ميلگرد آج دار گريد A3 و A2 سايز 8 الي 32 ...

بها ميلگرد سيادن ابهر

كارگاه ميلگرد سيادن ابهر
ميزان ساخت توليد ها اين سوله و سعي هاي شبانه روزي مسئولين ذي‌ربط در استان زنجان قابل ديده پوشي نيست . با وجود كمپاني ايجاد ميلگرد سيادن اين موسسه و بقيه گروه هاي فولادي در استان زنجان , اين استان در اكنون تبديل شدن به قطب فولاد مرزو بوم مي شود . اميد واريم بتوانيم با سعي هاي پشت سر هم در‌اين اين شركت مرز و بوم عزيزمان را سربلند و از واردات توليدات غني كنيم . تيم آسرون به صورت روزمره ارزش ميلگرد ابهر را پيدايش رساني مي نمايد . شما ميتوانيد براي اطلاع از بها لحظه اي ميلگرد سيادن و يا اين كه خريد ميلگرد سيادن با كارشناسان آسرون در تماس باشيد . كارشناسان آسرون تمامي روزه در حالا جواب گويي به سوال هاي مشتريان خويش ميباشند .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/نوآوران-آيدا-پلاستيك/49/view/
https://www.asroon.ir/suppliers/detail/ابهر/1/view/

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۰۸:۳۰ ] [ نيلوفر احمدي ] [ نظرات (0) ]

به تفكر حصار كشي ايوان يا اين كه گلشن خويش هستيد؟ براي فضاي گشوده خويش نياز به اطراف محرمانه بيشتري داريد ؟ نمي دانيد به چه شكل ميتوانيد امنيت استخر را تامين فرمائيد ؟ اما كه شما به فنس نياز داريد . محصولي پركاربرد , ارزان و قشنگ … . توري حصاري يا اين كه فنس يك مورد ي خوب است چون در حالي كه مقرون به صرفه و ارزان است , تداوم و ايستادگي بالايي داراست . در‌اين مقاله نكات مهمي كه پيشين از خريد فنس بايستي بدانيد توضيح داده خواهد شد .

خريد فنس و توري | فروش مستقيم آن توسط توليد كننده - بازار خريد و ...

همان طور كه مي‌دانيد يا اين كه احتمال دارد نيز نمي دانيد!!! كاربردهاي فنس مضاعف متنوع است و نسبتاً پركاربرد ترين مدل توري است . اين كالا مبتني بر فرآورده مفتول , ضخامت مفتول , ميزان ي چشمه ها و همينطور طول آن دارنده گونه هاي گوناگوني است . برهان اين تنوع همگام سازي و در لحاظ تصاحب كردن نياز مشتري با فنس هاي توليدي است . به عبارت ديگر براي تامين نيازهاي مشتري , فنس ها با مال , ضخامت مفتول , سايز چشمه و طول مختلفي ايجاد مي گردند . به اين ترتيب نياز و انگيزه شما در انتخاب اين چهار فاكتور با اهميت و در غايت گزينش دسته فنس نقش به سزايي داراست . گذشته از هر چيز در‌حالتي كه براي خريد فنس به مشورت بدون‌پول نياز داريد تا در كمترين زمان ممكن بتوانيد شايسته ترين مدل فنس را متناسب با نيازهاي خويش گزينش نماييد با آسرون  تماس حاصل نماييد .

فنس - قيمت فنس - خريد و فروش فنس - توليد فنس باغي - فنس باغي ...

پيش خيس توضيح داده شد كه براي گزينش گزينش دسته فنس با در حيث به دست آوردن نياز خويش مي بايست به ترتيب فرآورده فنس , ضخامت مفتول , سايز جشمه هاي فنس و طول آن را انتخاب نماييد . به‌دنبال به ترتيب طرز گزينش هريك توضيح داده شده‌است .

متاع مفتول : كالا مفتولي كه شما گزينش مي‌كنيد استمرار و پايداري فنس را معين خواهد كرد . در صورتي‌كه شما فنس با تداوم ميخواهيد مي بايست آب و هواي حوزه‌ خويش را در حيث بگيريد و متناسب با آن براي خريد فنس مبادرت نماييد . براي آب و هوايي مثل بخش ها شمالي يا اين كه جنوبي سرزمين كه آب و هواي مرطوب و شرجي دارا هستند , گونه گالوانيزه شده ي آن مي بايست استعمال شود .

قيمت فنس توري | تامين كننده آن در كشور - بازار خريد و فروش انواع ...
همانگونه كه مي‌دانيد گالوانيزه كردن , فرآيندي است كه براي پرهيز از زنگ زدگي و خوردگي فلزات خصوصاً فولاد انجام مي‌گيرد . درين روند فولاد با لايه اي از فلز روي پوشانده و از اكسيد شدن حفظ مي شود . براي ايجاد اين دسته توري حصاري هم از مفتول گالوانيزه استعمال مي شود . ولي در بخش ها گرم و كم آب لزومي به استعمال از فنس با مفتول گالوانيزه يا اين كه با روكش پي او سي و صرف هزينه نيست . فنس با مفتول سياه در‌اين بخش ها سفارش مي شود .

قيمت فنس ارزان – توليد فنس زاهدي

زنگ زدگي فنس

ضخامت مفتول : از ساير فاكتورهاي مهمي كه بايستي براي خريد فنس بايستي به آن دقت كرد , ضخامت مفتول است . روشن است كه هر چه ضخامت مفتول بيشتر باشد استمرار و پايداري آن بيشتر است و طبيعتا دارنده بها بالاتري هم ميباشد . بدين ترتيب در گزينش ضخامت مفتول فنس بايستي انگيزه و هدف خويش را در لحاظ بگيريد .
ممكن است شما فنس كشي را براي زمين كشاورزي انجام مي دهيد كه در آن حوزه‌ جانوراني معاش مي نمايند كه بضاعت و توان و اقتدار جراحت رساندن به فنس هاي با ضخامت كم را دارا‌هستند و با آمدن به زمين زراعي شما به توليدات شما جراحت مي زنند . دراين‌صورت فنس هايي با ضخامت مفتول كم اگر چه دارنده هزينه زير تري است ولي فرآورده شما و در غايت قسمتي از درآمد شما‌را به خطر مي اندازد كه توجيه اقتصادي ندارد .

https://www.asroon.ir/news/detail/آسرون--صفر-تا-صد-محصولات-فولادي-در-قم/1047/view/
https://www.asroon.ir/suppliers/detail/نوآوران-آيدا-پلاستيك/49/view/
https://www.asroon.ir/suppliers/detail/ابهر/1/view/

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۰۰:۲۷ ] [ نيلوفر احمدي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / خرید پیج اینستاگرام / باربری / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی در مشهد / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  /  خدمات گرافیک آریا گستر  / فروش پیج آماده آریا گستر / نیازمندی های نظافتی / وکیل در مشهد / ارز دیجیتال / نیازمندی های قالیشویی / مبل شویی / املاک شمال  / آرد واحد تهران / فیزیوتراپی سیناطب / sell Instagram account safely / نیازمندی های گردشگری / نیازمندی های سالن زیبایی